Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Rozdajemy Konstytucję z Krzysztofem Gawkowskim!

Dzisiaj gościliśmy wiceprzewodniczącego SLD Krzysztofa Gawkowskiego, z którym na rybnickim rynku rozdawaliśmy egzemparze Konstytucji RP oraz jego ciekawą książkę "Obudzić Państwo". Była to okazja do porozmawiania z rybniczanami o ich bolączkach, obecnej sytuacji politycznej oraz o nieszanowaniu Konstytucji przez obóz rządzący.

Po spotkaniu na rynku udaliśmy się do naszej siedziby, gdzie podyskutowaliśmy o ważnych sprawach wewnątrzpartyjnych, sytuacji krajowej i międzynarodowej.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem